Новости

Инфо кодот е златен партнер на германскиот производител ProGlove

ProGlove, производител на скенери за баркод без раце, кој се стреми кон иновации и е активно вклучен во иднината на паметните уреди за Industry 4.0, официјално се приклучи на нашето големо, но избрано семејство на партнери во понеделникот.

Задоволни сме што можеме да им понудиме на нашите клиенти во малопродажбата, производството, дистрибуцијата и логистиката и автомобилската индустрија отсега па натаму цела палета на производи ProGlove и што можеме да пренесуваме дополнително знаење засновано на увид на партнерите во создавањето иновации во нашата индустрија .

Сите решенија за инфо-код се комплетни, сигурни и засновани на повеќе од 25 години искуство и консултантски клиенти, а ова партнерство е уште еден чекор во напорите на Инфо-код да ги идентификува вашите потреби и можности навреме и да го предложи најдоброто решение за вас.

Контактирајте не со доверба

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

Политика за колачиња

Со цел оваа веб-страница да функционира правилно и да го подобриме вашето корисничко искуство, ние користиме колачиња. Пронајдете повеќе информации во нашите Политика за колачиња.

Изберете колачиња на страната

Овозможете или оневозможете употреба на функционалните и / или рекламните колачиња опишани подолу од веб-страницата:

Поставки Прифаќам се Во ред!