Жичани читачи

Unitech MS339

MS339 е дизајниран да ги задоволи сите ваши потреби за скенирање по прифатлива цена

Поддржувајќи ги сите вообичаени 1D и 2D бар-кодови, овој скенер со високи перформанси чита и лошо печатени баркодови, оштетени етикети и дигитални баркодови од екраните на мобилните телефони, вклучувајќи QR-кодови од различни типови екрани.

Прикажи повеќе Прикажи помалку

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање
01

PRAKTIČNOST

Meka bijela pomoćna rasvjeta i zeleni ciljnik pružaju ugodno i praktično skeniranje. Moderan ergonomski dizajn omogućuje udobnost, smanjujući umor tijekom dugotrajnih zadataka skeniranja.

02

PRILAGODLJIVOST

MS339 je izvrstan spoj za mnoga maloprodajna i poslovna okruženja. Jednostavno plug-and-play postavljanje osigurava brzo i lako uvođenje u vaše jedinstvene procese rada.

03

PRISTUPAČNOST

Cjenovno pristupačan MS339 skener dolazi sa 5 godina jamstva i stalkom za odlaganje.

Podržani bar kodovi: 1D i 2 D
Otpornost na padove: 2 m
Razina IP zaštite: IP52
Povezivanje: USB I RS232
Jamstvo: 60 mjeseci

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

How to video

Можете да ги гледате сите видеа на нашиот канал на YouTube. Ако ве интересира видео во врска со одреден производ, можете да го најдете на дното на страницата за производот.

Видео материјали

Политика за колачиња

Со цел оваа веб-страница да функционира правилно и да го подобриме вашето корисничко искуство, ние користиме колачиња. Пронајдете повеќе информации во нашите Политика за колачиња.

Изберете колачиња на страната

Овозможете или оневозможете употреба на функционалните и / или рекламните колачиња опишани подолу од веб-страницата:

Поставки Прифаќам се Во ред!