Жичани читачи

Unitech MS836

Достапен 1D ласерски скенер со петгодишна гаранција и практичен држач за складирање.

Unitech MS836 е најисплатливиот 1D ласерски скенер на пазарот и одличен избор за различни индустриски апликации.

Прикажи повеќе Прикажи помалку

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање
01

TRAJNOST

IP42 ocjena trajnosti i pouzdanosti uz otpornost na opetovane padove sa 1,5 m visine. Dolazi sa pet godina garancije i stalkom za odlaganje.

02

UČINKOVITOST

Izvrsne i pouzdane performanse čitanja. Automatska prilagodba čitača unaprijeđena u odnosu na konkurentske modele u kategoriji

03

DIZAJN

Ergonomski dizajn omogućuje udobnost, smanjujući umor tijekom dugotrajnih zadataka skeniranja.

Podržani bar kodovi: 1D
Otpornost na padove: 1,5 m
Razina IP zaštite: IP42
Povezivanje: USB
Jamstvo: 60 mjeseci

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

How to video

Можете да ги гледате сите видеа на нашиот канал на YouTube. Ако ве интересира видео во врска со одреден производ, можете да го најдете на дното на страницата за производот.

Видео материјали

Политика за колачиња

Со цел оваа веб-страница да функционира правилно и да го подобриме вашето корисничко искуство, ние користиме колачиња. Пронајдете повеќе информации во нашите Политика за колачиња.

Изберете колачиња на страната

Овозможете или оневозможете употреба на функционалните и / или рекламните колачиња опишани подолу од веб-страницата:

Поставки Прифаќам се Во ред!