Android

Unitech TB85

Unitech го претстави својот најфлексибилен Android солиден таблет до сега - Unitech TB85, кој ја комбинира неговата интуитивна употребливост со најмодерното искуство со Android и Google Mobile Services (GMS).

TB85 има 8-инчен LCD екран на допир погоден за ракавици и е водоотпорен. Покрај атрактивното внатрешно тенко куќиште, добивате и засилено и цврсто надворешно куќиште со гумена заптивка за дополнителна отпорност на паѓање и заштита од прашина и вода.

Прикажи повеќе Прикажи помалку

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

Политика за колачиња

Со цел оваа веб-страница да функционира правилно и да го подобриме вашето корисничко искуство, ние користиме колачиња. Пронајдете повеќе информации во нашите Политика за колачиња.

Изберете колачиња на страната

Овозможете или оневозможете употреба на функционалните и / или рекламните колачиња опишани подолу од веб-страницата:

Поставки Прифаќам се Во ред!