Android

Zebra ET51/ET56

ET51 / ET56 - изненадувачки робустен, тенок и лесен таблет создаден за бизнис.

Кога станува збор за избор на таблет за бизнис, вашите вработени сакаат лесен и убаво дизајниран комерцијален таблет, а потребна ви е издржливост, лесно собирање податоци и друга индустриска функционалност на таблетот што ви овозможува да создадете совршено решение за вашето деловно опкружување, работници и апликации .

Прикажи повеќе Прикажи помалку

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

Политика за колачиња

Со цел оваа веб-страница да функционира правилно и да го подобриме вашето корисничко искуство, ние користиме колачиња. Пронајдете повеќе информации во нашите Политика за колачиња.

Изберете колачиња на страната

Овозможете или оневозможете употреба на функционалните и / или рекламните колачиња опишани подолу од веб-страницата:

Поставки Прифаќам се Во ред!