Windows

Handheld Algiz 10x

Моќниот и цврст рачен таблет компјутер Algiz 10X се напојува со напредна технологија и може да издржи тешки временски услови и грубо ракување, што го прави совршен партнер за денешната мобилна работна сила. 

Работи на моќен Intel® четири-јадрен процесор, со 128 GB SSD, што може да се прошири преку microSD и 4 GB DDR3 RAM, нудејќи супериорни компјутерски способности и огромен капацитет за складирање. Algiz 10X доаѓа стандардно со Windows 10 Enterprise CBB (64-битна).

Прикажи повеќе Прикажи помалку

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

Политика за колачиња

Со цел оваа веб-страница да функционира правилно и да го подобриме вашето корисничко искуство, ние користиме колачиња. Пронајдете повеќе информации во нашите Политика за колачиња.

Изберете колачиња на страната

Овозможете или оневозможете употреба на функционалните и / или рекламните колачиња опишани подолу од веб-страницата:

Поставки Прифаќам се Во ред!