Windows

Handheld Algiz 8X

Екстремно мобилниот цврст таблет Рачен Algiz 8X ги комбинира карактеристиките на моќниот компјутер со врвната сигурност за работа во најсложените средини.

Покрај импресивниот дизајн и корисничките карактеристики, го краси со моќен процесор, кој ќе ја зголеми вашата ефикасност за време на долгите денови на терен. Рачниот Algiz 8X се напојува со брз процесор Intel Pentium и е опремен со повеќе од доволно RAM и простор за складирање.

Прикажи повеќе Прикажи помалку

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

Политика за колачиња

Со цел оваа веб-страница да функционира правилно и да го подобриме вашето корисничко искуство, ние користиме колачиња. Пронајдете повеќе информации во нашите Политика за колачиња.

Изберете колачиња на страната

Овозможете или оневозможете употреба на функционалните и / или рекламните колачиња опишани подолу од веб-страницата:

Поставки Прифаќам се Во ред!