Windows

Zebra ET51/ET56

Еден од најтенките и најлесните таблети во широкиот асортиман на индустриски таблети на Zebra, ET51 и ET56 им даваат на вашите вработени истиот дизајн и стил што го имаат на нивните лични таблети, а вие добивате таблет направен за целодневна и секојдневна работа, внатре и надвор од нејзините четири ѕида.

Кога станува збор за избор на таблет за бизнис, вашите вработени сакаат лесен и убаво дизајниран комерцијален таблет, а потребна ви е издржливост, лесно собирање податоци и друга индустриска функционалност на таблетот што ви овозможува да создадете совршено решение за вашето деловно опкружување, работници и апликации .

Прикажи повеќе Прикажи помалку

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

Политика за колачиња

Со цел оваа веб-страница да функционира правилно и да го подобриме вашето корисничко искуство, ние користиме колачиња. Пронајдете повеќе информации во нашите Политика за колачиња.

Изберете колачиња на страната

Овозможете или оневозможете употреба на функционалните и / или рекламните колачиња опишани подолу од веб-страницата:

Поставки Прифаќам се Во ред!