Windows

Zebra ET51 со 2D скенер

Тенок и лесен, но изненадувачки робустен и компактен таблет со интегриран скенер и решение за плаќање. За компании кои сакаат да им овозможат на работниците да ја вршат својата работа од која било локација и услови користејќи ги најефикасните уреди и приспособливи апликации.

Зошто да изберете помеѓу лесен, компактен, лесен за око таблет и цврст таблет со одлични перформанси и цел сет на корисна опрема кога можете да го имате сето тоа со таблетот ET51 на Zebra - совршено решение за вашето деловно опкружување, работници и апликации.

Прикажи повеќе Прикажи помалку

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

Политика за колачиња

Со цел оваа веб-страница да функционира правилно и да го подобриме вашето корисничко искуство, ние користиме колачиња. Пронајдете повеќе информации во нашите Политика за колачиња.

Изберете колачиња на страната

Овозможете или оневозможете употреба на функционалните и / или рекламните колачиња опишани подолу од веб-страницата:

Поставки Прифаќам се Во ред!